CV Przewodnik Turystyczny | StartCV.pl

CV Przewodnik Turystyczny

CV Przedstawiciel Medyczny
1 lipca 2018
CV Psycholog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Przewodnik Turystyczny

Wzór Curriculum Vitae dla Przewodnika Turystycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Przewodnika Turystycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Przewodnika Turystycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Przewodnika Turystycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Przewodnik Turystyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Przewodnik Turystyczny.

Przewodnik turystyczny to osoba której zadaniem jest zaznajomić uczestników wycieczki turystycznej z krajem, regionem, miastem lub obiektem, które chcą poznać. W zależności od rodzaju wycieczki i miejsca, zadania przewodnika mogą się znacznie różnić, ponieważ w górach podstawowym zadaniem przewodnika będzie nie tylko poprowadzić turystów wyznaczonym szlakiem, ale również zapewnienie im bezpieczeństwa. Na takiej wyprawie przewodnik musi wykazać się odpowiednim przygotowaniem fizycznym. Przewodnik muzealny czy zamkowy nie musi być wysportowany i wyćwiczony, gdyż jego rolą jest przedstawienie ekspozycji muzealnej, przedstawienie jej w sposób zaciekawiający nawet najbardziej wymagających słuchaczy – turystów czyli dzieci. Każdy z przewodników turystycznych działa w innym środowisku pracy. Przewodnik górski pracuje w środowisku przyrodniczym, środowisko przewodnika miejskiego to ulice miast, wnętrza pałaców, zamków, kościołów itp. Przewodnik terenowy pracuje w podobnym środowisku jak miejski, ale dla niego dochodzą dodatkowo środowisko naturalne takie jak parki krajobrazowe, kompleksy leśne itp.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia