CV Psychoterapeuta | StartCV.pl

CV Psychoterapeuta

CV Psycholog
1 lipca 2018
CV Radca Prawny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Psychoterapeuta

Wzór Curriculum Vitae dla Psychoterapeuty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Psychoterapeuty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Psychoterapeuty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Psychoterapeuty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Psychoterapeuta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Psychoterapeuta.

Psychoterapeuta jest to osoba zajmująca się pomaganiem i usuwaniem objawów chorobowych u osób z zaburzeniami osobowości, nerwicami, uzależnieniami, a nawet dolegliwościami fizycznymi o podłożu psychicznym. Swoje zadania wypełnia korzystając z odpowiednich metod i technik, których większość polega na kontakcie słownym z pacjentem. Do najczęściej stosowanych przez psychoterapeutów technik należą: treningi, psychodramatyczne odgrywanie ról, hipnoza, muzykoterapia oraz zajęcia plastyczne. Sesja z pacjentem ma na celu zdiagnozować problem, a także ustalić kontrakt psychoterapeutyczny, określający wzajemne oczekiwania oraz formalne warunki psychoterapii, takie jak częstotliwość spotkań, cel i forma psychoterapii. Miejscem pracy psychoterapeuty jest specjalnie przeznaczony do tego celu gabinet. Wystrój gabinetu musi budować atmosferę bezpieczeństwa, która ułatwi swobodny i pełen zaufania kontakt. Terapeuta może wypełniać swoje obowiązki również w szpitalach, klinikach, przychodniach lub poradniach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia