CV Radca Prawny | StartCV.pl

CV Radca Prawny

CV Psychoterapeuta
1 lipca 2018
CV Ratownik Górski
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Radca Prawny

Wzór Curriculum Vitae dla Radcy Prawnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Radcy Prawnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Radcy Prawnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Radcy Prawnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Radcy Prawnego:

List motywacyjny Radca Prawny | Podanie o pracę Radca Prawny
 

 

Opis zawodu Radca Prawny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Radca Prawny.

Radca prawny zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw państwowych, urzędów, firm prywatnych spółek i osób fizycznych. Do jego podstawowych zadań należy udzielanie porad, przygotowywanie opinii prawnych oraz występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniu cywilnym, administracyjnym lub karnym, które toczy się przed sądem. Zasadniczym obowiązkiem radcy prawnego jest analiza danej sytuacji pod kątem jej zgodności z obowiązującym przepisami prawa. Analizuje on wszelkie zmiany w przepisach prawa, a w razie potrzeby informuje o tych zmianach swojego pracodawcę. Radca prawny może być zatrudniony w przedsiębiorstwie, kancelarii prawniczej, biurze prawnym lub organie administracji państwowej lub samorządowej. Miejscem pracy radcy prawnego jest najczęściej pomieszczenie biurowe w jego kancelarii lub w przedsiębiorstwie dla którego pracuje. Jedynym ryzykiem związanym z wykonywaniem tego zawodu jest zwiększone ryzyko wystąpienia chorób na tle nerwowym, które powodowane są stresem, na który jest on narażony.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia