CV Ratownik Górski | StartCV.pl

CV Ratownik Górski

CV Radca Prawny
1 lipca 2018
CV Ratownik Wodny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Ratownik Górski

Wzór Curriculum Vitae dla Ratownika Górskiego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Ratownika Górskiego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Ratownika Górskiego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Ratownika Górskiego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ratownika Górskiego:

List motywacyjny Ratownik Górski | Podanie o pracę Ratownik Górski
 

 

Opis zawodu Ratownik Górski

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Ratownik Górski.

Podstawowym zadaniem ratownika górskiego jest niesienie pomocy poszkodowanym w wypadkach górskich, a także osobom, które zachorowały lub zaginęły w górach. Do jego obowiązków należy patrolowanie terenów górskich oraz pełnienie całodobowych dyżurów w stacjach GOPR. Aby niesiona pomoc była skuteczna, musi być udzielona szybko i sprawnie, dlatego też ratownik górski, musi być w ciągłej gotowości do natychmiastowego podjęcia akcji ratowniczej. Oprócz tego jego zadania polegają na patrolowaniu szlaków narciarskich i zapobieganiu występowania niebezpiecznych dla życia i zdrowia sytuacji. Ratownik górski, po dotarciu do osób poszkodowanych zobowiązany jest do udzielenia pierwszej pomocy, a po zakończeniu akcji, do sporządzenia stosownego opisu wyprawy. Właściwa praca ratowników górskich odbywa się na świeżym powietrzu oraz na pokładzie śmigłowca ratunkowego. Dyżury pełnione są w schroniskach górskich i stacjach Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zawód ten wiąże się z ryzykiem utraty zdrowia, a w niektórych przypadkach także życia, poza tym warunki w jakich pracują ratownicy górscy bywają uciążliwe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia