CV Ratownik Wodny | StartCV.pl

CV Ratownik Wodny

CV Ratownik Górski
1 lipca 2018
CV Recepcjonista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Ratownik Wodny

Wzór Curriculum Vitae dla Ratownika Wodnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Ratownika Wodnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Ratownika Wodnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Ratownika Wodnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ratownika Wodnego:

List motywacyjny Ratownik Wodny | Podanie o pracę Ratownik Wodny
 

 

Opis zawodu Ratownik Wodny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Ratownik Wodny.

Ratownik wodny jest pracownikiem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (WOPR). Do jego podstawowych obowiązków należy czuwanie nad bezpieczeństwem życia ludzkiego na wodach, pomaganie osobom poszkodowanym oraz pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku. To on wyznacza i kontroluje strefy dla umiejących i nie umiejących pływać. On również dba o przestrzeganie zasad obowiązujących na pływalni lub kąpielisku. Zadaniem ratownika wodnego jest także kontrola głębokości i temperatury wody danego akwenu, informowanie o stopniu zagrożenia na wodach oraz kontrolowanie stanu technicznego sprzętu ratowniczego i pomocniczego, niezbędnego podczas akcji ratunkowych. Miejscem pracy ratownika wodnego są wszelkiego rodzaju kąpieliska i baseny. Ratownicy WOPR narażeni są na wysuszenie skóry, alergie, nadmierny hałas, a nawet na poparzenia słoneczne. Ogromnym zagrożeniem dla powodzenia akcji ratunkowej jest sam poszkodowany, który w obliczu zagrożenia, nieświadomie sam staje się zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale również dla osoby niosącej mu pomoc.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia