CV Recepcjonista | StartCV.pl

CV Recepcjonista

CV Ratownik Wodny
1 lipca 2018
CV Rzecznik Patentowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Recepcjonista

Wzór Curriculum Vitae dla Recepcjonisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Recepcjonisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Recepcjonisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Recepcjonisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Recepcjonista

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Recepcjonista.

Praca na stanowisku recepcjonisty polega na świadczeniu usług hotelarskich. Do zakresu tych usług należą zadania związane z obsługą gości przy przyjeździe, w czasie pobytu i przy wyjeździe gości z hotelu. Recepcjonista odpowiedzialny jest za przyjmowanie od gości rezerwacji przed przyjazdem, obsługuje on zarówno rezerwacje indywidualne jak i zbiorowe. Kolejne główne zadanie to sprawna obsługa gości przy przyjeździe, podczas pobytu w hotelu oraz przy wyjeździe. W momencie przybycia gościa do hotelu, recepcjonista zobowiązany jest zameldować go, przydzielić mu pokój oraz wydać klucze do pokoju. W razie jakichkolwiek pytań ze strony gościa, recepcjonista winien mu odpowiedzieć na wszystkie niejasności. Miejscem pracy recepcjonisty jest recepcja znajdująca się w holu hotelowym. Dla osób szukających pracy na stanowisku recepcjonisty polecamy szukać pracy nie tylko w hotelu, ale i w motelu, w pensjonatach itp. Zazwyczaj są to miejsca w centrum miasta lub przy ruchliwej drodze, więc osoby pracujące na tym stanowisku mogą być narażone na hałas, zmienną temperaturę powietrza, które mogą źle wpływać na układ nerwowy człowieka, na stanowisku recepcjonisty nie występują choroby zawodowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia