CV Rzecznik Patentowy | StartCV.pl

CV Rzecznik Patentowy

CV Recepcjonista
1 lipca 2018
CV Rzeczoznawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Rzecznik Patentowy

Wzór Curriculum Vitae dla Rzecznika Patentowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Rzecznika Patentowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Rzecznika Patentowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Rzecznika Patentowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Rzecznika Patentowego:

List motywacyjny Rzecznik Patentowy | Podanie o pracę Rzecznik Patentowy
 

 

Opis zawodu Rzecznik Patentowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Rzecznik Patentowy.

Celem pracy rzecznika patentowego jest świadczenie pomocy w uzyskaniu praw wyłącznych dla rozwiązań technicznych przedsiębiorstw, instytutów, a także osób prywatnych. Jego działalność nosi nazwę ochrony własności przemysłowej. Pierwszym zadaniem rzecznika patentowego jest przeprowadzenie wnikliwej analizy przedstawionych mu przez twórców dokumentów. Następnie przygotowuje on dokumentację zgodną z obowiązującymi przepisami zgłasza do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Jeżeli rzecznik zajmuje się sprawą dotyczącą znaku towarowego, jego zadania nie kończą się na uzyskaniu od Urzędu Patentowego praw ochronnych, ale również na wspieraniu właściciela znaku w sporach związanych z nielegalnym jego używaniem. Praca rzecznika patentowego odbywa się przede wszystkim w pomieszczeniu biurowym. Jedyne dolegliwości związane z tym zawodem to bóle kręgosłupa, powodowane pracą przy komputerze. Zawód ten nie wymaga wyjazdów poza miejsce zatrudnienia, chyba, ze wiąże się to z ewentualnym reprezentowaniem klienta przed sądem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia