CV Rzeczoznawca | StartCV.pl

CV Rzeczoznawca

CV Rzecznik Patentowy
1 lipca 2018
CV Rzeźnik Wędliniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Rzeczoznawca

Wzór Curriculum Vitae dla Rzeczoznawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Rzeczoznawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Rzeczoznawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Rzeczoznawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Rzeczoznawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Rzeczoznawca.

Rzeczoznawca jest to osoba, która zajmuje się sporządzaniem operatów szacunkowych, wydaje opinie i sporządza ekspertyzy. Jest wiele dziedzin w której rzeczoznawca może się specjalizować: wycena nieruchomości, chemia, fizyka, optyka, materiałoznawstwo, prawo drogowe itp. Zakres obowiązków dla rzeczoznawcy może być bardzo różny dlatego trudno jest ogólnie scharakteryzować ten zawód. Rzeczoznawcy w swym zakresie obowiązków mają dokonać dogłębnej analizy i oględzin danego przedmiotu lub zagadnienia, po czym muszą wydać opinię w danej kwestii. Opinia przydatna jest później w dalszej pracy dla sądów, prokuratury, towarzystw ubezpieczeniowych lub banków. Praca rzeczoznawcy odbywa się zazwyczaj w pomieszczeniach biurowych, w laboratoriach oraz w terenie na świeżym powietrzu. Laboratoria muszą być przystosowane do dokonywania badań i analiz. Praca odbywa się także w terenie czyli miejscach, gdzie pobiera się próbki, dokonuje się oględzin lub wykonuje dokumentację fotograficzną przedmiotu. Praca potrafi być ciężka i wymagająca pod względem fizycznym i psychicznym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia