CV Rzeźnik Wędliniarz | StartCV.pl

CV Rzeźnik Wędliniarz

CV Rzeczoznawca
1 lipca 2018
CV Sanitariusz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Rzeźnik Wędliniarz

Wzór Curriculum Vitae dla Rzeźnika Wędliniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Rzeźnika Wędliniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Rzeźnika Wędliniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Rzeźnika Wędliniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Rzeźnik Wędliniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Rzeźnik Wędliniarz.

Do podstawowych zadań rzeźnika wędliniarza należy konserwowanie mięsa, produkcja wędzonek, zagospodarowanie ubocznych artykułów uboju, magazynowanie surowców oraz materiałów gotowych. Przy wykonywaniu swoich obowiązków masarz posługuje się piłami tarczowymi, nożycami, nożami, tasakami, kutrami, wilkami, młynkami koloidalnymi, mieszarkami, nadziewarkami oraz dozownikami. Obróbka termiczna odbywa się w komorach wędzarniczo-parzelniczych lub w sterylizatorach. Rzeźnik wędliniarz może również zajmować się opalaniem, myciem, oczyszczaniem zewnętrznym, usuwaniem skóry oraz wytrzewianiem tusz, w czym pomocnymi narzędziami są: oparzelniki, piece duńskie, maszyny do skórowania, szczeciniarki, skórowaczki oraz jeliciarki. Praca rzeźnika wędliniarza wykonywana jest najczęściej w pozycji stojącej, w ruchu. Miejscem wykonywania zadań wędliniarza jest hala produkcyjna lub magazyn. Warunki pracy są trudne ze względu na zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturę, wysoką zawartość pary i dymu w powietrzu oraz nieprzyjemne zapachy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia