CV Sanitariusz | StartCV.pl

CV Sanitariusz

CV Rzeźnik Wędliniarz
1 lipca 2018
CV Scenograf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Sanitariusz

Wzór Curriculum Vitae dla Sanitariusza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Sanitariusza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Sanitariusza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Sanitariusza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sanitariusza:

List motywacyjny Sanitariusz | Podanie o pracę Sanitariusz
 

 

Opis zawodu Sanitariusz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Sanitariusz.

Sanitariusz jest to osoba współpracująca z wyższym personelem medycznym w sprawowaniu opieki nad chorymi. W swojej pracy na swoim stanowisku powinien mieć zachowany bezwzględny porządek i czystość. Do codziennych obowiązków sanitariusza należy utrzymywanie czystości w salach szpitalnych i sanitariatach, pomoc pacjentom znajdujących się pod jego opieką, pomoc w transporcie chorych na badania lub konsultację, przenoszenie próbek takich jak krew i mocz pobranych od pacjentów do laboratorium, przygotowanie chorych do drobnych badań i zabiegów oraz wykonywanie czynności zleconych przez lekarza. W zawodzie sanitariusza występują różne specjalności, jest sanitariusz szpitalny, sanitariusz jeżdżący karetką pogotowia, sanitariusz na oddziale psychiatrycznym i gipsiarz. W zależności od specjalności, sanitariusz może szukać zatrudnienia w szpitalu oraz pracując w obrębie swojego rejonu karetką pogotowia. Osoba ta jest narażona na ciągły kontakt z różnego rodzaju zarazkami, jest zobowiązana do zachowania szczególnej ostrożności oraz dokładnego przestrzegania zasad higieny. Sanitariusz oddziału psychiatrycznego narażony jest na agresywne zachowanie ze strony pacjentów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia