CV Scenograf | StartCV.pl

CV Scenograf

CV Sanitariusz
1 lipca 2018
CV Sędzia
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Scenograf

Wzór Curriculum Vitae dla Scenografa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Scenografa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Scenografa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Scenografa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Scenografa:

List motywacyjny Scenograf | Podanie o pracę Scenograf
 

 

Opis zawodu Scenograf

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Scenograf.

Scenograf jest to osoba, która zajmuje się przygotowaniem dekoracji, rekwizytów, tła, kostiumów w filmach, w teatrze lub w telewizji zgodnie z wskazówkami zawartymi w scenariuszu oraz wymaganiami stawianymi przez reżysera. Scenografów można podzielić na filmowych, teatralnych, telewizyjnych oraz estradowych. Jednak praca każdego z nich jest bardzo podobna. Polega na zaznajomieniu się z wymaganiami scenariusza oraz scenarzysty i przygotowuje oprawę graficzną do filmów, programów telewizyjnych lub sztuk teatralnych. W pewnym sensie jest to zawód artystyczny. Osoba ta musi wykazać się dużym zmysłem artystycznym i wyobraźnią, aby wykonać dekoracje na najwyższym poziomie. Szczególnie ważne jest to w filmie, gdzie nieraz tło i scenografia jest kluczowym elementem filmu.Praca scenografa odbywa się w rożnych miejscach, może to być na planie filmowym, w budynku teatru lub opery, w studiu, gdzie nagrywane są produkcje telewizyjne lub na świeżym powietrzu. Praca wykonywana jest również w biurze projektowym, gdzie przygotowywane są wstępne szkice wszystkich elementów scenografii.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia