CV Sędzia | StartCV.pl

CV Sędzia

CV Scenograf
1 lipca 2018
CV Sędzia Sportowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Sędzia

Wzór Curriculum Vitae dla Sędziego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Sędziego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Sędziego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Sędziego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sędziego:

List motywacyjny Sędzia | Podanie o pracę Sędzia
 

 

Opis zawodu Sędzia

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Sędzia.

Sędzia jest to prawnik zajmujący się wymierzaniem sprawiedliwości, czyli tak zwanym ferowaniem wyroków. Jego zadania polegają na zapoznaniem się z aktami sprawy, dowodami i wynikami ekspertyz, wysłuchaniu zeznań świadków i wyjaśnień osób oskarżonych, musi on w oparciu o przepisy prawa podjąć właściwą decyzję. Decyzją tą, może być uznanie winy oskarżonego lub uwolnienie go od zarzutów. Sędzia pracuje w sądzie, a rozpatrywane przez niego sprawy pochodzą z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Sędzia występujący na Sali sądowej musi być odziany w togę, która stanowi jego strój urzędowy oraz symbol powagi urzędu. Do jego obowiązków należy informowanie wszystkich uczestników postępowania o jego obowiązkach i prawach. Miejscem pracy sędziego jest przede wszystkim budynek sądu. Opracowywanie uzasadnień wydawanych przez sędziego orzeczeń dokonywane jest w pokoju sędziów. W szczególnych przypadkach sprawy wymagają od sędziego przemieszczania się do miejsc w których przebywają uczestnicy postępowania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia