CV Sędzia Sportowy | StartCV.pl

CV Sędzia Sportowy

CV Sędzia
1 lipca 2018
CV Sekretarka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Sędzia Sportowy

Wzór Curriculum Vitae dla Sędziego Sportowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Sędziego Sportowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Sędziego Sportowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Sędziego Sportowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sędziego Sportowego:

List motywacyjny Sędzia Sportowy | Podanie o pracę Sędzia Sportowy
 

 

Opis zawodu Sędzia Sportowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Sędzia Sportowy.

Sędzia sportowy to osoba pilnująca zasad podczas rozgrywanego spotkania rywali. Osoba na tym stanowisku ogłasza również wynik spotkania. Do jego podstawowych zadań należy kontrola zawodników podczas gry, spotkania, które mogą mieć wpływ na wynik pojedynku. Sędzia ma za zadanie obserwować walkę i w razie jakichkolwiek niejasności może przerwać grę. Ma prawo upominać lub nawet wykluczać z gry zawodników, którzy łamią przepisy. Sędzia mierzy czas rozgrywanego spotkania, rozpoczyna go i kończy, a następnie sporządza stosowny protokół. W pracy sędziów występuje specjalizacja, więc może ona być związana z konkretną dyscypliną sportu. Do zadań sędziów w sportowych grach zespołowych, gdzie wymagane jest szybkie poruszanie się po boisku, należy również zaliczyć odpowiednie przygotowanie kondycyjne. Praca sędziego sportowego ma miejsce tam, gdzie aktualnie odbywają się zawody sportowe. Osoba na tym stanowisku może pracować na boiskach, sportowych, stadionach, lodowiskach, basenach, na halach itp. W zawodzie tym istnieje możliwość kontuzji i urazów wynikających ze specyfikacji pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia