CV Sekretarka | StartCV.pl

CV Sekretarka

CV Sędzia Sportowy
1 lipca 2018
CV Serwisant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Sekretarka

Wzór Curriculum Vitae dla Sekretarki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Sekretarki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Sekretarki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Sekretarki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sekretarki:

List motywacyjny Sekretarka | Podanie o pracę Sekretarka
 

 

Opis zawodu Sekretarka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Sekretarka.

Sekretarka jest to osoba, która zajmuje się koordynowaniem pracy sekretariatu. Jest to tak zwana „prawa ręka” szefa. Osoba na tym stanowisku zajmuje się prowadzeniem biura, przyjmuje i wydaje korespondencję, umawia klientów, gości i delegacje do szefa, dba o prawidłowy przepływ informacji, układa plan dnia dla szefa, pilnuje porządku w sekretariacie, obsługuje klientów i podaje poczęstunek. Sekretarka jest zawodem niedocenianym, jednak to od niej w głównej mierze zależy sprawne funkcjonowanie dyrekcji w przedsiębiorstwie. Zajmuje się ona układaniem planu dnia, pilnuje ważnych terminów, nieraz pisze różnego rodzaju pisma. Jest to także osoba reprezentacyjna w firmie, która jako pierwsza przyjmuje i wita gości oraz zajmuje się nimi do czasu przyjęcia ich przez szefa. Sekretarka wykonuje polecenia szefa, który jest jej jedynym szefem i zwierzchnikiem.Sekretarka pracuje wyłącznie w pomieszczeniach biurowych tam, gdzie jest największy ruch w firmie. Praca wykonywana jest w pozycji siedzącej. Sekretarka do dyspozycji ma telefon, faks i komputer z drukarką.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia