CV Socjolog | StartCV.pl

CV Socjolog

CV Ślusarz
1 lipca 2018
CV Spawacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Socjolog

Wzór Curriculum Vitae dla Socjologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Socjologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Socjologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Socjologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Socjologa:

List motywacyjny Socjolog | Podanie o pracę Socjolog
 

 

Opis zawodu Socjolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Socjolog.

Zadaniem socjologa jest badanie, rozpoznawanie, opis i klasyfikacja zjawisk oraz procesów zachodzących w zbiorowiskach ludzkich. Jego zadaniem jest dążenie do zrozumienia zależności zachodzących pomiędzy badanymi zjawiskami. Różnorodność i rozległość obszaru jego badań sprawia, że istnieje kilka stanowisk związanych z tym zawodem, między innymi: badacz-naukowiec, badacz opinii publicznej, socjolog ekspert, praktyk oraz wykładowca. Każde z tych stanowisk posiada odrębny zakres obowiązków. Socjologowie gromadzą wiedzę i informacje w celach czysto poznawczych, ale może im ona służyć także rozwiązywaniu problemów społecznych, takich jak: alkoholizm, przestępczość, narkomania, samobójstwa, choroby nerwowe, konflikty, konkurencja itp. Socjolog może wykonywać swoje obowiązki w salach wykładowych, pracowniach komputerowych, bibliotekach, gabinetach czy archiwach. W takich warunkach może on tworzyć projekty badawcze, analizować zebrany materiał i pisać raporty. Zebranie materiału badawczego wymaga przemieszczania się, w celu dotarcia do respondentów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia