CV Spawacz | StartCV.pl

CV Spawacz

CV Socjolog
1 lipca 2018
CV Specjalista Bankowości
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Spawacz

Wzór Curriculum Vitae dla Spawacza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Spawacza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Spawacza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Spawacza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Spawacza:

List motywacyjny Spawacz | Podanie o pracę Spawacz
 

 

Opis zawodu Spawacz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Spawacz.

Praca spawacza polega na łączeniu, rzadziej cięciu metodami spawalniczymi: stali i innych metali, tworzyw sztucznych, kompozytów i materiałów ceramicznych. Do jego podstawowych zadań należy przede wszystkim zapoznanie się z dokumentacją techniczną, przygotowanie powierzchni do spawania, dobór odpowiedniej techniki, spawanie, czyszczenie i konserwacja urządzeń spawalniczych oraz sprawdzenie jakości wykonanego spawu. Podczas wykonywania swoich obowiązków spawacz korzysta z palników gazowych, elektrod, topników i drutów spawalniczych, a używanymi przez niego urządzeniami są: spawarki, przetwornice prądu, prostowniki i transformatory spawalnicze. Prace spawalnicze mogą być wykonywane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni, a nawet pod wodą. Spawacz może wykonywać swoje prace właściwie wszędzie: w pomieszczeniach, na zewnątrz, w powietrzu i pod wodą. W związku z tym, narażony jest na wiele niebezpieczeństw. Dolegliwościami związanymi z tym zawodem są: zatrucia, choroby skóry i oczu, uszkodzenia narządu słuchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia