CV Specjalista Bankowości | StartCV.pl

CV Specjalista Bankowości

CV Spawacz
1 lipca 2018
CV Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Specjalista Bankowości

Wzór Curriculum Vitae dla Specjalisty Bankowości został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Specjalisty Bankowości zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Specjalisty Bankowości można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Specjalisty Bankowości

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Specjalista Bankowości

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Specjalista Bankowości.

Specjalista bankowości jest, jak sama nazwa wskazuje, pracownikiem banku. Do głównych zajęć specjalisty bankowości należy obsługa klientów banku. Jednym z podstawowych zajęć związanych z tym zawodem jest analiza potrzeb klientów i sytuacji na rynku finansów. Na jej podstawie specjalista negocjuje warunki umów, przedstawia ofertę, przygotowuje wnioski kredytowe i rozpatruje dokumenty. Do jego obowiązków należy także prowadzenie bieżących spraw związanych z usługami oferowanymi przez bank. Wydawanie wyciągów, zaświadczeń, druków, realizacja operacji gotówkowych i bezgotówkowych również należy do zadań specjalisty bankowości. Czas pracy specjalisty bankowości z reguły nie jest dłuższy niż 8 godzin dziennie. Wyjątek stanowi sytuacja, kiedy sprawa wymaga natychmiastowego załatwienia. Wtedy specjalista musi zostać po godzinach pracy. Wzrost obowiązków specjalisty bankowego notowany jest na miesiące listopad i grudzień, kiedy to zwiększa się liczba wniosków kredytowych. Praca związana jest z biurem, choć zdarzają się wizyty kontrolne podczas wyjazdów służbowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia