CV Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) | StartCV.pl

CV Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

CV Specjalista Bankowości
1 lipca 2018
CV Specjalista do Spraw Marketingu i Handlu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Wzór Curriculum Vitae dla Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Specjalisty Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP).

Jak sama nazwa wskazuje specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy koordynuje i nadzoruje całokształt poczynań firmy, związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy. Osoba pracująca tym zawodzie najczęściej zajmuje stanowisko kierownicze Działu BHP w zakładzie. Do jego głównych zadań należy ustalanie tematyki, formy oraz sposobu dokumentowania kontroli. Jego obowiązkiem, po określeniu nieprawidłowości, jest poinformowanie pracodawcy o nieścisłościach oraz przedstawienie sposobów wyeliminowania stwierdzonych uchybień. Oprócz tego, do jego obowiązków należy współpraca z odpowiednimi organami w zakresie wykonywania niezbędnych pomiarów. Przeważająca część obowiązków specjalisty bezpieczeństwa i higieny pracy to czynności administracyjno-biurowe. Czas pracy specjalisty jedynie w niedużym stopniu poświęcany jest na bezpośrednią kontrolę na stanowiskach pracy. Specjalista tego typu działa we wszystkich branżach, musi zatem liczyć się z koniecznością wykonywania obowiązków w hutach, kopalniach, zakładach chemicznych, a nawet w nadleśnictwie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia