CV Spedytor | StartCV.pl

CV Spedytor

CV Specjalista do Spraw Szkolenia i Rozwoju Zawodowego
1 lipca 2018
CV Spiker Radiowy
15 lutego 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,89.
Loading...

Wzór CV Spedytor

Wzór Curriculum Vitae dla Spedytora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Spedytora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Spedytora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Spedytora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Spedytora:

List motywacyjny Spedytor | Podanie o pracę Spedytor
 

 

Opis zawodu Spedytor

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Spedytor.

Spedytor jest to osoba, która zajmuje się w firmie organizacją przewozów towarowych i osobowych. Do głównych zadań spedytora należy: pozyskiwanie klientów, organizacja szczegółowa przewozów, ustalanie cen, prowadzenie dokumentacji spedycyjnej. Spedytor sam ustala ceny, terminy i miejsca wyjazdów i przyjazdów zgodnie z zamówieniami od klientów. W przypadku wysyłki towaru za granice w szczególności poza strefę Unii Europejskiej zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi z cłem, wypełnianiem dokumentacji, odprawą towaru. Do zadań spedytora należy również dbanie o to aby samochody nie miały pustych przebiegów, czyli był w wie strony zawsze załadowane ładunkiem. Praca spedytora odbywa się w biurach zlokalizowanych w magazynach lub firmach spedycyjnych. W pracy obsługuje komputer, telefon, faks i inne urządzenia biurowe. Spedytor powinien posiadać umiejętności negocjacji i organizacja własnej pracy, powinien umieć trafnie dobierać argumenty i łatwo nawiązywać kontakty z klientami i współpracownikami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia