CV Spiker Radiowy | StartCV.pl

CV Spiker Radiowy

CV Spedytor
1 lipca 2018
CV Sprzątaczka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Spiker Radiowy

Wzór Curriculum Vitae dla Spikera Radiowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Spikera Radiowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Spikera Radiowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Spikera Radiowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Spikera Radiowego:

List motywacyjny Spiker Radiowy | Podanie o pracę Spiker Radiowy
 

 

Opis zawodu Spiker Radiowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Spiker Radiowy.

Spiker radiowy to osoba, która zarabia na własnym głosie. Prowadzi różnego rodzaju programy, oraz czyta powierzone mu teksty na antenie. Osoba na takim stanowisku musi mieć dobrze brzmiący głos nienaganną wymowę i bardzo dobrą dykcję. Zadaniem spikera jest komunikatywne, dobrze słyszalne i bezbłędne przeczytanie powierzonych mu tekstów. Tak specjalnie przygotowane teksty powinny być odczytane w sposób czysty, wyrazisty i naturalny. Człowiek na stanowisku spikera radiowego raczej sam nie pisze tekstów, ani nie wprowadza do nich żadnych poprawek. Są one wcześniej przygotowane przez ludzi za to odpowiedzialnych. Przed odczytaniem tekstu na antenie dokładnie czyta to co ma przygotowane, sprawdza konstrukcję gramatyczną i stylistyczną, oraz wyjaśnia z autorem lub redaktorem wszelkie wątpliwości. Zadaniem spikera jest bezbłędne odczytanie tekstu również w innych językach i terminów specjalistycznych. Miejscem pracy spikera jest studio radiowe. Dzisiejsze studia są już dość nowoczesne z komfortowymi pomieszczeniami, dobrym nagłośnieniem, są klimatyzowane i często z dostępem do światła dziennego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia