CV Sprzątaczka | StartCV.pl

CV Sprzątaczka

CV Spiker Radiowy
15 lutego 2019
CV Sprzedawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór CV Sprzątaczka

Wzór Curriculum Vitae dla Sprzątaczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Sprzątaczki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Sprzątaczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Sprzątaczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Sprzątaczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Sprzątaczka.

Do zadań osoby pracującej na stanowisku sprzątaczki jest utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno higienicznego oraz dbanie o ogólny wygląd powierzonych jej pod opiekę pomieszczeń, budynków. Sprzątaczka zamiata i zmywa podłogi, odkurza dywany, ściera kurze, myje okna, framugi, parapety, opróżnia kosze na śmieci, myje i czyści urządzenia sanitarne, pilnuje by w łazienkach zawsze było mydło, ręcznik i papier toaletowy. Do wykonywania powierzonych jej czynności posługuje się odkurzaczem, froterką, szczotką do zamiatania i szorowania, ścierkami, mopami oraz przeróżnymi środkami do utrzymania czystości i dezynfekcji. Pracy na stanowisku sprzątaczki należy szukać najczęściej w biurach, sklepach, magazynach, szkołach, szpitalach, hotelach, dworcach, zakładach przemysłowych i komunikacyjnych oraz w spółdzielniach mieszkaniowych i domach prywatnych ludzi bardziej zamożnych. O stopniu uciążliwości jej pracy decyduje miejsce w jakim jest zatrudniona i dostęp do czyszczonych powierzchni. Często wykonuje swoje obowiązki pomiędzy ciężkimi maszynami i ciasno zastawionych magazynach itp.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia