CV Sprzedawca | StartCV.pl

CV Sprzedawca

CV Sprzątaczka
1 lipca 2018
CV Statystyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Sprzedawca

Wzór Curriculum Vitae dla Sprzedawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Sprzedawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Sprzedawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Sprzedawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sprzedawcy:

List motywacyjny Sprzedawca | Podanie o pracę Sprzedawca
 

 

Opis zawodu Sprzedawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Sprzedawca.

Sprzedawca zajmuje się sprzedażą detaliczną produktów. Nabywców może obsługiwać bezpośrednio lub pośrednio, w zależności od miejsca zatrudnienia. Do jego podstawowych zadań należy przygotowanie towarów do sprzedaży poprzez wyeksponowanie ich i uzupełnianie na urządzeniach sprzedażowych, a także utrzymywanie stanowiska pracy w czystości. Jego obowiązkiem jest również stosowanie się do przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ustaleń sanitarnych dotyczących sprzedaży. Najważniejsze zadanie sprzedawcy to oczywiście sprawna i kulturalna obsługa klienta, polegająca na informowaniu go o cenach i właściwościach towarów, wypisywanie paragonów i odbieranie zapłaty za zakupiony towar. Sprzedawca wykonuje swoje obowiązki w pomieszczeniach biurowych lub w magazynach hurtowych. Jego zawód należy do średnio uciążliwych fizycznie. Praca wykonywana jest przeważnie na stojąco, choć konieczność pracy na komputerze i kalkulatorze może powodować problemy ze wzrokiem, a częste przeciągi być przyczyną przeziębień i infekcji, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia