CV Stażysta | StartCV.pl

CV Stażysta

CV Statystyk
1 lipca 2018
CV Stewardesa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Stażysta

Wzór Curriculum Vitae dla Stażysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Stażysty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Stażysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Stażysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stażysty:

List motywacyjny Stażysta | Podanie o pracę Stażysta
 

 

Opis zawodu Stażysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Stażysta.

Stażysta jest to osoba, która staż zawodowy w firmie lub zakładzie produkcyjnym, gdzie poznaje dany zawód, który studiuje lub ma wyuczony. Praca na stanowisku stażysty wykonywana jest bezpłatnie lub odpłatnie. Uzależnione jest to od zakresu obowiązków oraz polityki kadrowej w danej firmie. Każdy stażysta ma przydzielonego jednego opiekuna, który uczy do zawodu oraz wdraża w struktury firmy i specyfikę pracy. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych i opiekuna, punktualność i terminowość, przestrzeganie zasad BHP i standardów pracy w firmie. Po ukończeniu stażu pracodawca wystawia pracownikowi zaświadczenie o odbyciu stażu na danym stanowisku, wraz z opisem wykonywanych czynności i nabytych umiejętności. Na staż można przyjść na okres od 3 do 12 miesięcy, mogą to być uczniowie, studenci, absolwenci oraz osoby bezrobotne lub po okresie urlopu wychowawczego. Praca stażysty wykonywana jest w zależności od profilu firmy w biurze, na hali magazynowej lub produkcyjnej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia