CV Stewardesa | StartCV.pl

CV Stewardesa

CV Stażysta
1 lipca 2018
CV Stolarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Stewardesa

Wzór Curriculum Vitae dla Stewardesy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Stewardesy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Stewardesy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Stewardesy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stewardesy:

List motywacyjny Stewardesa | Podanie o pracę Stewardesa
 

 

Opis zawodu Stewardesa

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Stewardesa.

Stewardesa lub steward są to osoby, która zajmują się obsługą pasażerów statków powietrznych oraz zapewnienia im pełnego bezpieczeństwa i komfortu podróży. Praca rozpoczyna się od odprawy pasażerów na lotnisku. Następnie sprawdzany jest samolot jeszcze przed startem pod kątem bezpieczeństwa, sprawdzane są toalety, kamizelki ratunkowe, sprzęt przeciwpożarowy. Sprawdza są również działanie wszystkich systemów pokładowych. Po odprawie biletowej stewardesy dbają o prawidłowe rozlokowanie pasażerów oraz ułożenie bagażu. Stewardesa jest również odpowiedzialna za prezentację przepisów bezpieczeństwa. W sytuacjach awaryjnych przeprowadzają sprawną ewakuację i informują o wszelkich zagrożeniach na pokładzie samolotu i wokół niego. Praca stewardesy odbywa się na pokładzie samolotów pasażerskich. Najczęściej, są to komfortowe i klimatyzowane kabiny. Stewardesy narażone są na hałas i ciągłe drgania wywołane pracą silników i pędem powietrza. Przeszkadzać może również przesuszone powietrze i sztuczne światło.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia