CV Stolarz | StartCV.pl

CV Stolarz

CV Stewardesa
1 lipca 2018
CV Stolarz Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Stolarz

Wzór Curriculum Vitae dla Stolarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Stolarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Stolarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Stolarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stolarza:

List motywacyjny Stolarz | Podanie o pracę Stolarz
 

 

Opis zawodu Stolarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Stolarz.

Zadaniem stolarza jest wykonywanie i konserwacja przedmiotów drewnianych, takich jak: meble, okna, drzwi, skrzynie, trumny, instrumenty muzyczne, ramy, korale, broszki, laski, szkatułki, guziki, albumy, klamki oraz uchwyty. Stolarz wykonuje je na podstawie gotowej dokumentacji lub szkiców. Jego zadaniem jest dokładne rozpoznanie gatunku drewna i materiałów drewnopodobnych oraz właściwy ich dobór. Najczęściej stosowanymi przez stolarza środkami są pokosty, lakiery, kleje, bejce i farby. W swojej pracy wykorzystuje on narzędzia ręczne: piły, strugi, dłuta, świdry oraz sprzęt zmechanizowany, jak: pilarki, strugarki, frezarki, czopiarki, giętarki, wiertarki i szlifierki, a także wczepiarki, tokarki suportowe, tokarko-kopiarki czy drążarki. Zawód stolarza wiąże się z ryzykiem uszkodzenia ciała, a także zachorowań na choroby alergiczne oraz nieżytów górnych dróg oddechowych. Stolarz pracuje najczęściej w obiektach zamkniętych, gdzie może dokuczać hałas wytwarzany przez używane przez stolarza urządzenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia