CV Stolarz Budowlany | StartCV.pl

CV Stolarz Budowlany

CV Stolarz
1 lipca 2018
CV Strażak
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Stolarz Budowlany

Wzór Curriculum Vitae dla Stolarza Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Stolarza Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Stolarza Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Stolarza Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stolarza Budowlanego:

List motywacyjny Stolarz Budowlany | Podanie o pracę Stolarz Budowlany
 

 

Opis zawodu Stolarz Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Stolarz Budowlany.

Stolarz budowlany zajmuje się przede wszystkim wykonaniem i montażem różnych elementów drewnianych, wykorzystywanych do wykończenia budynków. Elementami wykonywanymi przez stolarza budowlanego są: okna, drzwi, posadzki drewniane, okładziny ścienne, ścianki działowe, schody oraz meble wbudowane. Wyróżnia się dwie zasadnicze specjalizacje tego zawodu i są to stolarz warsztatowy i stolarz montażysta. W zależności od stanowiska na którym jest stolarz zatrudniony, zmienia się również zakres jego obowiązków. Do najważniejszych jego zadań zalicza się: naniesienie na drewniany materiał wymiarów formy, przycięcie, zestrugania, wyfrezowanie, oszlifowanie i impregnacja. Do wykonania tych czynności wykorzystuje: piły, strugi, wiertła, frezarki oraz szlifierki. Miejsce pracy stolarza budowlanego jest wytwórnia lub warsztat, plac budowy lub obiekt remontowany. Używane przez niego maszyny i narzędzia emitują hałas i są przyczyną dużego zapylenia, co może powodować różnego rodzaju choroby związane z układem oddechowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia