CV Strażak | StartCV.pl

CV Strażak

CV Stolarz Budowlany
1 lipca 2018
CV Strażnik Miejski
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Strażak

Wzór Curriculum Vitae dla Strażaka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Strażaka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Strażaka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Strażaka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Strażaka:

List motywacyjny Strażak | Podanie o pracę Strażak
 

 

Opis zawodu Strażak

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Strażak.

Strażak jest zawodem o wysokim stopniu ryzyka. Do jego podstawowych zadań należy uczestniczenie w akcjach ratowniczo-gaśniczych podczas zdarzeń, takich jak: pożary, wypadki komunikacyjne, również te z udziałem niebezpiecznych środków chemicznych, katastrofy budowlane i inne lokalne zagrożenia. Celem jego działań jest ochrona życia i zdrowia uczestników oraz ich mienia. Osoby wykonujące zawód strażaka mogą zajmować stanowisko ratownika lub młodszego ratownika. Stanowiska te nie różnią się zbytnio zakresem obowiązków, jednak bardziej niebezpieczne i odpowiedzialne zadania wykonuje jednak, najczęściej ratownik. Do obowiązków strażaka należy także dokształcanie się i doskonalenie posiadanych umiejętności. Miejscem pracy strażaka jest najczęściej miejsce zdarzenia, którym może być budynek, droga czy też większe obszary. Ze względu na swój charakter zawód ten należy do najniebezpieczniejszych profesji. Częsty wysiłek fizyczny i obciążenie organizmu mogą powodować częste choroby narządu ruchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia