CV Strażnik Miejski | StartCV.pl

CV Strażnik Miejski

CV Strażak
1 lipca 2018
CV Szatniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór CV Strażnik Miejski

Wzór Curriculum Vitae dla Strażnika Miejskiego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Strażnika Miejskiego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Strażnika Miejskiego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Strażnika Miejskiego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Strażnika Miejskiego:

List motywacyjny Strażnik Miejski | Podanie o pracę Strażnik Miejski
 

 

Opis zawodu Strażnik Miejski

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Strażnik Miejski.

Strażnik miejski jest to osoba zatrudniona w celu ochrony porządku w miejscach publicznych. Straż miejska to samorządowa, umundurowana formacja powołana do życia przez Radę Miasta. Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest zapewnienie spokoju i porządku w miejscach publicznych, obiektach komunalnych, środkach komunikacji publicznej oraz w ruchu drogowym. Obowiązkiem strażnika miejskiego jest interweniowanie w sytuacjach tego wymagających oraz przeciwdziałanie wandalizmowi, egzekwowanie przepisów prawa, doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień, a także zabezpieczanie miejsca przestępstwa lub katastrofy przed przybyciem odpowiednich służb. Strażnik miejski zobowiązany jest pełnić swoje obowiązki bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Miejscem jego pracy jest przede wszystkim teren, choć może także pełnić służbę w budynkach użyteczności publicznej, halach targowych, sklepach, kawiarniach czy targowiskach. Niedogodnościami związanymi z tym zawodem są zatem: nadmierny hałas, zmienna temperatura i zanieczyszczenie spalinami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia