CV Szewc | StartCV.pl

CV Szewc

CV Szatniarz
1 lipca 2018
CV Szklarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Szewc

Wzór Curriculum Vitae dla Szewca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Szewca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Szewca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Szewca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szewca:

List motywacyjny Szewc | Podanie o pracę Szewc
 

 

Opis zawodu Szewc

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Szewc.

Szewc naprawiacz zajmuje się naprawą i odświeżaniem obuwia damskiego, dziecięcego, męskiego oraz specjalistycznego. Do jego głównych zadań należy właściwe rozpoznanie rodzaju uszkodzenia i dobranie odpowiedniego sposobu naprawy. W swojej pracy może używać różnego rodzaju narzędzi, choć większość pracy wykonywanych jest ręcznie, przez co także bardziej precyzyjnie. Coraz rzadziej zadaniem szewca naprawiacza jest wykonanie obuwia. Jeżeli otrzyma takie zlecenie, musi wpierw pobrać miarę z obu nóg, przygotować kopyto, wykroić odpowiedniej wielkości elementy i zbić lub zszyć je ze sobą. Innymi jego obowiązkami są: ćwiekowanie, montowanie podeszwy z cholewą, przybijanie obcasa, wykończenie spodów, mocowanie sprzączek, guzików oraz szlifowanie skóry. Miejscem pracy szewca naprawiacza jest zakład szewski lub spółdzielnia, czasem nawet jego dom prywatny. Ryzykiem związanym z tym zawodem jest możliwość zapadania na choroby skórne, alergie, a nawet pylice płuc, szczególnie z powodu przebywania w pomieszczeniach przeznaczonych do polerowania lub piłowania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia