CV Szklarz | StartCV.pl

CV Szklarz

CV Szewc
1 lipca 2018
CV Szlifierz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Szklarz

Wzór Curriculum Vitae dla Szklarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Szklarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Szklarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Szklarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szklarza:

List motywacyjny Szklarz | Podanie o pracę Szklarz
 

 

Opis zawodu Szklarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Szklarz.

Zawód szklarza można podzielić na dwie zasadnicze specjalności. Pierwszą z nich jest szklarz szkła płaskiego. Jego obowiązki ograniczają się do produkowania oraz montowania szyb w oknach, drzwiach, ścianach wystawowych, świetlikach, meblach i samochodach. Oprócz tego jego zadania polegają na srebrzeniu i oprawianiu luster oraz wykonywaniu odpowiednich ram. Druga ze specjalności szklarskich zajmuje się produkcją szkła laboratoryjnego. Do zadań szklarza tej specjalności należy przecinanie rur szklanych, poddawanie ich obróbce termicznej oraz odpowiednie profilowanie poszczególnych elementów. Następnie jego zadaniem jest spawanie ich lub wtapianie metalu w szkło, a po uzyskaniu odpowiednich form, hartowanie ich. Miejscem pracy szklarza jest pomieszczenie warsztatowe lub w wytwórni. Musi być ono odpowiednio oświetlone, najlepiej światłem dziennym oraz dobrze wentylowane. Szklarz ma obowiązek pracować w odpowiednim ubraniu roboczym, na które składa się fartuch płócienny lub gumowy, rękawice i buty ochronne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia