CV Szlifierz | StartCV.pl

CV Szlifierz

CV Szklarz
1 lipca 2018
CV Szlifierz Metali
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Szlifierz

Wzór Curriculum Vitae dla Szlifierza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Szlifierza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Szlifierza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Szlifierza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Szlifierza:

List motywacyjny Szlifierz | Podanie o pracę Szlifierz
 

 

Opis zawodu Szlifierz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Szlifierz.

Szlifierz zajmuje się obróbką kamieni szlachetnych. Jego praca ma na celu nadanie im odpowiedniego kształtu oraz walorów artystycznych i estetycznych. Pierwszą czynnością wykonywaną przez szlifierza jest pomiar kamienia i narysowanie projektowanego wzoru. Kolejny etap to ścięcie kamienia w celu uzyskania foremnej bryły. Później następuje właściwe szlifowanie, czyli nadawanie oczekiwanego kształtu. Końcowym etapem pracy szlifierza jest polerowanie. Zawód szlifierza należy do jednych z najbardziej precyzyjnych zajęć. Narzędziami, z których on korzysta są: suwmiarka, frezy, pilniki, piłki i tarcze oraz tzw. kołki. Większość prac wykonywanych jest ręcznie, a obróbka jednego kamienia może trwać nawet do dwóch dni. Szlifierz pracuje w specjalnie zaopatrzonym pomieszczeniu. Jego stanowisko pracy musi posiadać stół lub pulpit z półkami na narzędzia, wgłębieniem na pojemnik z wodą oraz ze znajdującymi się w pobliżu urządzeniami poruszającymi urządzenia zmechanizowane. Niedogodności związane z tym zawodem to konieczność patrzenia w jeden punkt, co znacząco obciąża wzrok.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia