CV Szlifierz Metali | StartCV.pl

CV Szlifierz Metali

CV Szlifierz
1 lipca 2018
CV Szwaczka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Szlifierz Metali

Wzór Curriculum Vitae dla Szlifierza Metali został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Szlifierza Metali zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Szlifierza Metali można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Szlifierza Metali

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Szlifierz Metali

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Szlifierz Metali.

Szlifierz metali to osoba biorąca udział w ostatniej fazie procesu technologicznego, a czynności przez niego wykonywane mają charakter obróbki wykończeniowej. Swoje obowiązki wykonuje on za pomocą narzędzi ściernych zamontowanych na obrabiarkach. Szlifowanie ma na celu otrzymanie dokładnych wymiarów, zmniejszenie chropowatości powierzchni, a sam proces może powodować niewielkie odchylenia kształtu i położenia przedmiotu. Szlifierz w swojej pracy musi posługiwać się przyrządami pomiarowymi, dzięki którym zachowuje zgodność rzeczywistych wymiarów przedmiotu z założeniami projektu. Wyróżnia się szlifierki: specjalistyczne, narzędziowe, sterowane programowo i numerycznie, ogólnego przeznaczenia do wałów i otworów, do płaszczyzn, bramowe i do obróbki wałów korbowych. Szlifierz najczęściej wykonuje swoje zadania w hali, na stanowisku, które zaopatrzone musi być w: szlifierkę, oprzyrządowanie, ściernice oraz inne przedmioty pomocne w szlifowaniu. Miejsce pracy szlifierza metali charakteryzuje się ogólnym hałasem i charakterystycznymi zapachami smarów, oleju i chłodziwa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia