CV Tapicer | StartCV.pl

CV Tapicer

CV Tancerz
1 lipca 2018
CV Technik Budownictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Tapicer

Wzór Curriculum Vitae dla Tapicera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Tapicera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Tapicera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Tapicera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tapicera:

List motywacyjny Tapicer | Podanie o pracę Tapicer
 

 

Opis zawodu Tapicer

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Tapicer.

Tapicer ma na celu wytwarzanie oraz naprawę mebli przeznaczonych do siedzenia i leżenia. Jego wyroby mają zapewnić użytkownikom komfort oraz nadawać niepowtarzalny charakter pomieszczeniom, w których się znajdują. W zależności od zadania, czynności tapicera mogą się różnić. Pierwszy ich etap w przypadku budowy nowego modelu, rozpoczyna się od przygotowania podłoża tapicerskiego. Następnie mocuje warstwę sprężystą i pokrywa płótnem jutowym. Kolejna układana przez tapicera warstwa to tzw. warstwa wyścielająca, którą pokrywa watą tapicerską oraz tkaniną dekoracyjną. W przypadku odbudowy starych mebli musi on rozebrać go i ocenić przydatność poszczególnych elementów, wymieniając te nieprzydatne. Miejscem pracy tapicera jest najczęściej pomieszczenie warsztatowe, gdzie nierzadko występuje uciążliwy hałas. Niedogodnościami związanymi z pracą w tym zawodzie są: zanieczyszczenia pyłami, kontakt z łatwo palnymi substancjami oraz ostrymi narzędziami. Dolegliwościami na jakie często cierpią tapicerzy są: alergie, choroby górnych dróg oddechowych oraz narządu ruchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia