CV Technik Budownictwa | StartCV.pl

CV Technik Budownictwa

CV Tapicer
1 lipca 2018
CV Technik Dentystyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,70.
Loading...

Wzór CV Technik Budownictwa

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Budownictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Budownictwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Budownictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Budownictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Budownictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Budownictwa.

Osoba zatrudniona na stanowisku technika budownictwa zajmuje się wykonywaniem wszelakich czynności związanych z pracami budowlanymi. W zależności od zajmowanego stanowiska może on zajmować się: wykonywaniem testów terenowych i laboratoryjnych gleb, materiałów konstrukcyjnych i budowlanych, pracami kreślarskimi, projektowaniem obiektów, kierowaniem pracami budowlanymi, prowadzeniem dokumentacji budowy, sporządzaniem kosztorysów oraz wykonywaniem inwentaryzacji budowlanej. Technik budownictwa może zajmować takie stanowiska jak: robotnik budowlany, brygadzista, majster lub kierownik budowy. Technik budownictwa może pracować w przedsiębiorstwach budowlanych, przedsiębiorstwach konserwacji budynków, spółdzielniach mieszkaniowych lub w urzędzie gminy. Miejscem pracy technika budownictwa mogą być przedsiębiorstwa robót budowlanych, wytwórnie półfabrykatów, mieszanek betonowych i mas bitumicznych, biura projektów, instytuty naukowo-badawcze, hurtownie materiałów i maszyn budowlanych, spółdzielnie mieszkaniowe oraz administracja państwowa i samorządowa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia