CV Technik Elektronik | StartCV.pl

CV Technik Elektronik

CV Technik Dentystyczny
1 lipca 2018
CV Technik Elektryk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Technik Elektronik

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Elektronika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Elektronika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Elektronika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Elektronika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Elektronik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Elektronik.

Do podstawowych obowiązków technika elektronika należy projektowanie, montowanie, instalowanie, uruchamianie, konserwacja, a także naprawa urządzeń elektronicznych. W związku z powszechnym stosowaniem elektroniki, metody pracy oraz zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach znacząco się różnią. Technik elektronik może być zatrudniony w dziale konstrukcyjnym, serwisie urządzeń elektronicznych czy też w zakładzie produkcyjnym. Duża część czynności wykonywanych przez technika elektronika wykonywana jest przy pomocy techniki komputerowej i programów wspomagających projektowanie. W przypadku produkcji wielkoseryjnej wiele czynności jest zautomatyzowanych, więc zadania technika ograniczają się do nadzoru procesu montażu. Miejscem pracy technika elektronika jest najczęściej pomieszczenie produkcyjne lub biuro konstrukcyjne. W przypadku stanowisk związanych z serwisem naprawczym może występować konieczność dojazdu do klienta, czyli praca poza granicami miejsca zatrudnienia. Czynnikiem szkodliwym w tym zawodzie mogą być opary ołowiu wydzielane podczas lutowania, choć kontakt z nimi jest ograniczony do minimum.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia