CV Technik Elektryk | StartCV.pl

CV Technik Elektryk

CV Technik Elektronik
1 lipca 2018
CV Technik Farmaceutyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Technik Elektryk

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Elektryka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Elektryka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Elektryka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Elektryka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Elektryka:

List motywacyjny Technik Elektryk | Podanie o pracę Technik Elektryk
 

 

Opis zawodu Technik Elektryk

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Elektryk.

Osoba zajmująca stanowisko technika elektryka może zajmować się: konserwacją sieci elektrycznych, elektroinstalatorstwem budowlanym, nadzorem i konserwacją instalacji elektrycznych stanowisk pracy oraz urządzeń elektrycznych gospodarstw domowych, konserwacją i naprawą elektronarzędzi, obliczaniem uzwojeń silników elektrycznych, pomiarami i zabezpieczeniami elektrycznymi, a także naprawą uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej. W swojej pracy, technik elektryk wykorzystuje takie zabezpieczone materiałami elektroizolacyjnymi narzędzia, jak wkrętarki, klucze, obcęgi itp. Zdarza się, że technik elektryk w przypadku skomplikowanych urządzeń, podpiera się informacjami zawartymi w specjalistycznych dokumentacjach. Technik elektryk może wykonywać swoje obowiązki w budynkach lub na terenie otwartym. Warunki pracy uzależnione są w znacznym stopniu od miejsca jej wykonywania. Zawód ten stwarza zagrożenie porażenia prądem oraz upadku ze znacznych wysokości. Osoby wykonujące ten zawód narażone są na występowanie chorób narządu ruchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia