CV Technik Farmaceutyczny | StartCV.pl

CV Technik Farmaceutyczny

CV Technik Elektryk
1 lipca 2018
CV Technik Geodeta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Technik Farmaceutyczny

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Farmaceutycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Farmaceutycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Farmaceutycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Farmaceutycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Farmaceutyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Farmaceutyczny.

Głównym zadanie technika farmaceutycznego jest wykonywanie i sprzedaż leków w aptece. Pracując na stanowisku technika farmaceutycznego w aptece wykonuje się leki w małych ilościach, według przepisu lekarza znajdującego się na recepcie, oraz w dużych ilościach będąc zatrudnionym w zakładach farmaceutycznych na liniach produkcyjnych w laboratoriach. Zajmując to stanowisko i pracując w aptece i punktach aptecznych, technik sprzedaje leki w małych ilościach przeważnie na receptę. Może zatrudnienia szukać w aptece lub w sklepach zielarsko kosmetycznych oraz drogeryjnych. Większość osób szukających zatrudnienia z wykształceniem technik farmaceutyczny znajduje zatrudnienie w aptekach otwartych ogólnodostępnych. Główne zadania wykonywane na tym stanowisku to sporządzenie leków przepisanych na indywidualnej recepcie przez lekarza, sprzedaż leków gotowych i wszystkich dostępnych produktów w aptece. Najkorzystniejsze dla zdrowia warunki zatrudnienia mają osoby pracujące w aptece, ponieważ tam nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia. Natomiast na niektórych działach produkcji przemysłowej farmaceutycznej może występować zapylenie oraz kontakt z silnymi substancjami chemicznymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia