CV Technik Geodeta | StartCV.pl

CV Technik Geodeta

CV Technik Farmaceutyczny
1 lipca 2018
CV Technik Górnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór CV Technik Geodeta

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Geodety został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Geodety zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Geodety można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Geodety

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Geodeta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Geodeta.

Praca technika geodety polega na dostarczaniu niezbędnych danych, potrzebnych do wykonania lub aktualizacji map. Wyniki jego pracy są najczęściej wykorzystywane dla potrzeb gospodarczych związanych z planowaniem przestrzennym, projektowaniem lub zmianą strukturalną terenu. Obecność geodetów jest konieczna przy realizacji budowli nadziemnych, naziemnych i podziemnych. Wykonują oni wówczas pomiary odkształceń i przemieszczeń budowli oraz dokonują końcową inwentaryzację powykonawczą. Zakres obowiązków technika geodety zależy od zajmowanego stanowiska oraz instytucji w jakiej jest zatrudniony. Największy odsetek techników geodetów pracuje w firmach geodezyjnych oraz w organach administracji samorządowej. Miejscem wykonywania czynności administracyjnych i kameralnych technika geodety jest biuro. Właściwa praca geodety wykonywana jest w terenie, na otwartej przestrzeni. Podczas prac polowych geodeta narażony jest na działanie różnych czynników atmosferycznych, a także na niebezpieczeństwo kontaktu z przemieszczającymi się pojazdami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia