CV Technik Hydrolog | StartCV.pl

CV Technik Hydrolog

CV Technik Hutnik
1 lipca 2018
CV Technik Leśnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Technik Hydrolog

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Hydrologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Hydrologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Hydrologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Hydrologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Hydrologa:

List motywacyjny Technik Hydrolog | Podanie o pracę Technik Hydrolog
 

 

Opis zawodu Technik Hydrolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Hydrolog.

Głównym celem pracy technika hydrologa jest ocena czasowa i przestrzenna zmienności zasobów wodnych. Jego zadaniem jest przeprowadzanie pomiarów zbiorników oraz cieków wodnych. Pomiary mniejszych cieków dokonywane są za pomocą taśmy lub liny stalowej, natomiast w przypadku większych akwenów wodnych technik hydrolog stosuje metody geodezyjne. Kolejnym zadaniem hydrologa jest pomiar stanu wód, dokonywany na specjalnie oznaczonych posterunkach wodowskazowych. Oprócz tego technik hydrolog zajmuje się pomiarami prędkości i natężenia przepływu wody. W tym celu stosuje on pomiar młynkiem hydrometrycznym lub pływakami. Do jego obowiązków należy również obserwacja i pomiar zjawisk lodowych oraz pobieranie osadów z dna jezior. Praca hydrologa odbywa się przede wszystkim na wolnym powietrzu, nad brzegami akwenów lub cieków wodnych, na powierzchni wody, w wodzie, ale również w budynkach, którymi najczęściej są instytuty naukowe lub stacje meteorologiczne. Zawód technika hydrologa może wiązać się z ryzykiem występowania u niego chorób skóry, chorób reumatycznych oraz złamań i stłuczeń kończyn.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia