CV Technik Ogrodnik | StartCV.pl

CV Technik Ogrodnik

CV Technik Meteorolog
1 lipca 2018
CV Technik Optyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Technik Ogrodnik

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Ogrodnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Ogrodnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Ogrodnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Ogrodnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Ogrodnika:

List motywacyjny Technik Ogrodnik | Podanie o pracę Technik Ogrodnik
 

 

Opis zawodu Technik Ogrodnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Ogrodnik.

Najważniejszym celem działań technika ogrodnika jest produkcja warzyw, owoców, kwiatów, grzybów jadalnych oraz materiału szkółkarskiego drzew, krzewów ozdobnych i owocowych. Oprócz tego zajmuje się on pielęgnacją i konserwacją drzew, krzewów, kwiatów i trawników. Do obowiązków wykonywanych przez technika ogrodnika należy: zaopatrzenie się w materiał wyjściowy, przygotowanie podłoża, zasianie oraz zasadzenie nasion lub roślin, nawożenie, ochrona przed szkodnikami, pielęgnacja, zbiór, sortowanie, przechowywanie i sprzedaż plonów lub roślin. Istnieje kilka specjalizacji w obrębie tego zawodu i są, to między innymi: specjalista ds. produkcji, specjalista z dziedziny pielęgnacji i konserwacji zieleni oraz specjalista od konserwacji drzew. Miejscem pracy technika ogrodnika jest najczęściej ogród lub szklarnia. Zawód ten wiąże się z koniecznością wykonywanie powierzonych zadań, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Zagrożenie w tym zawodzie stanowią ostre narzędzia i ostre części maszyn będących w ruchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia