CV Technik Optyk | StartCV.pl

CV Technik Optyk

CV Technik Ogrodnik
1 lipca 2018
CV Technik Ortopeda
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Technik Optyk

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Optyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Optyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Optyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Optyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Optyka:

List motywacyjny Technik Optyk | Podanie o pracę Technik Optyk
 

 

Opis zawodu Technik Optyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Optyk.

Technik optyk jest to osoba, która wykonuje okulary zgodnie z wypisaną receptą lub zgodnie z wskazaniami lekarz lub klienta. Wykonuje on okulary korekcyjne oraz naprawia i konserwuje stare oprawy i szkła na indywidualne zlecenie klienta. W zawodzie są pewne specjalizacje dotyczące konkretnych usług lub typów usług, jednak większość z nich wykonuje podobne rodzaje pracy. Po pierwsze przyjmują oni zlecenie na wykonanie lub konserwację okularów. Dokonują oni oględzin, sprawdzają stan techniczny lub parametry okularów oraz dokonują wyceny usługi. Następnie dobierana jest odpowiednia oprawa, w której umieszczone są szkła. Należy tutaj kierować się indywidualnymi wskazaniami i preferencjami klientów. Następnie optyk przystępuje do wykonania okularów zgodnie z wytycznymi klienta i wskazaniami na recepcie. Praca wymaga niezwykłej precyzji zdobywanej przez lata doświadczenia. Praca technika optyka wykonywana jest w zakładach optycznych lub własnych pracowniach. Warunki pracy są dobre i komfortowe, brak jest również zagrożeń zdrowia w pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia