CV Technik Pożarnictwa | StartCV.pl

CV Technik Pożarnictwa

CV Technik Poligraf
1 lipca 2018
CV Technik Rolnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Technik Pożarnictwa

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Pożarnictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Pożarnictwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Pożarnictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Pożarnictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Pożarnictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Pożarnictwa.

Osoba zatrudniona na stanowisku technik pożarnictwa zajmuje się głównie wykonywaniem i nadzorowaniem pracy w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej. Do jej podstawowych obowiązków należy uczestniczenie w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz likwidacji miejscowych zagrożeń. Osoba na tym stanowisku powinna także regularnie uczestniczyć w szkoleniach i kursach podwyższających kwalifikacje zawodowe. Technik pożarnictwa może zajmować takie stanowiska jak: dyspozytor, technik do spraw kwatermistrzowskich lub dowódca zastępu. Zatem zadania technika pożarnictwa zależą w głównej mierze od zajmowanego stanowiska. W zależności od zajmowanego stanowiska, praca technika pożarnictwa może odbywać się na świeżym powietrzu, na miejscu zdarzenia, w punkcie alarmowym lub w pomieszczeniu magazynowym. Charakter pracy, czyni z zawodu technika pożarnictwa jeden z najniebezpieczniejszych, ale również najbardziej odpowiedzialnych fachów świata. Warunki pracy narażają techników pożarnictwa na problemy z narządem ruchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia