CV Technik Rolnik | StartCV.pl

CV Technik Rolnik

CV Technik Pożarnictwa
1 lipca 2018
CV Technik Rybactwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Technik Rolnik

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Rolnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Rolnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Rolnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Rolnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Rolnika:

List motywacyjny Technik Rolnik | Podanie o pracę Technik Rolnik
 

 

Opis zawodu Technik Rolnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Rolnik.

Podstawowym zadaniem technika rolnika jest zaplanowanie, zorganizowanie i przeprowadzenie poszczególnych elementów procesu produkcyjnego, prowadzącego do wytworzenia produktów roślinnych. Produkcja ta opiera się na umiejętności łączenia naturalnych i sztucznych warunków środowiska z naturalnymi wymaganiami przyrodniczymi roślin. Czynności wykonywane przez technika rolnika to: oranie i bronowanie ziemi, a także sadzenie, sianie, pielęgnowanie, nawożenie oraz zbiór roślin. Urządzenia i narzędzia wykorzystywane przez technika rolnika to pług, brony, sadzarki, siewniki, pielniki, obsypniki, wieloraki, rozsiewacze, opryskiwacze oraz kombajny. Jego zadaniem jest także obsługa i właściwa eksploatacja sprzętu technicznego, ocena ich stanu technicznego, wykonywanie drobnych napraw i jego konserwacja. Technik rolnik wykonuje swoje obowiązki na wolnym powietrzu lub w kabinach ciągników i maszyn rolniczych, w budynkach gospodarskich, halach maszynowych lub magazynach. Podczas pracy technik rolnik ma do czynienia ze szkodliwymi substancjami oraz z ruchomymi zespołami i elementami maszyn.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia