CV Technik Rybactwa | StartCV.pl

CV Technik Rybactwa

CV Technik Rolnik
1 lipca 2018
CV Technolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Technik Rybactwa

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Rybactwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Rybactwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Rybactwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Rybactwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Rybactwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Rybactwa.

Do podstawowych zadań technika rybactwa należy organizowanie i nadzorowanie prac związanych z hodowlą i produkcja ryb słodkowodnych. Najczęściej zakres jego obowiązków obejmuje: ustalenie stanu zarybienia, nadzorowanie pielęgnacji i nawożenia stawów oraz prac melioracyjnych, pobieranie próbek wody, przeprowadzanie nieskomplikowanych badań i analiz, kierowanie pracami przy rozrodzie ryb, opracowywanie norm żywieniowych ryb i wybór pasz, ustalanie obsady ryb, dokonywanie wstępnej oceny stanu zdrowia ryb, zwalczanie chorób oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji. Na terenie zakładu rybackiego znajdują się łodzie, sieci, silniki, agregaty elektryczne oraz pojazdy mechaniczne, z których korzysta technik rybactwa. Praca technika rybaka odbywa się w zakładzie rybackim i w jego otoczeniu, które stanowią magazyny, kabiny środków transportu oraz łodzie. Często praca ta wiąże się z przebywaniem na wolnym powietrzu, gdzie pracownik narażony jest na zmienne warunki atmosferyczne, a co się z tym wiąże na zapadanie na przewlekłe choroby narządu ruchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia