CV Telemarketer | StartCV.pl

CV Telemarketer

CV Technolog
1 lipca 2018
CV Tkacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Telemarketer

Wzór Curriculum Vitae dla Telemarketera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Telemarketera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Telemarketera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Telemarketera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Telemarketera:

List motywacyjny Telemarketer | Podanie o pracę Telemarketer
 

 

Opis zawodu Telemarketer

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Telemarketer.

Osoba zatrudniona na stanowisku telemarketera zajmuje się telefoniczną obsługą klienta, sprzedażą towarów i usług klientom biznesowym oraz indywidualnym. Głównym obowiązkiem osoby na tym stanowisku jest stały telefoniczny kontakt z klientem, oferowanie usług i towarów, dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Dodatkowymi zadaniami telemarketera jest stałe powiększanie bazy klientów, tworzenie ofert handlowych, realizacja zamówień. Pracodawcy od kandydatów wymagają ukończenia co najmniej szkoły średniej oraz nienagannej dykcji, ukierunkowania na sukces, konsekwencji, umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych. Dodatkowym atutem będą bez wątpienia bardzo dobra znajomość obsługi komputera wraz z programami biurowymi z pakietu Office czy znajomość oprogramowania księgowo magazynowego. Praca wykonywana jest w biurach lub większych salach z oddzielnymi stanowiskami dla pracowników, do dyspozycji jest komputer, telefon, faks, drukarka oraz inne sprzęty biurowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia