CV Tkacz | StartCV.pl

CV Tkacz

CV Telemarketer
1 lipca 2018
CV Tłumacz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Tkacz

Wzór Curriculum Vitae dla Tkacza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Tkacza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Tkacza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Tkacza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tkacza:

List motywacyjny Tkacz | Podanie o pracę Tkacz
 

 

Opis zawodu Tkacz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Tkacz.

Zadaniem tkacza jest przede wszystkim wytwarzanie tkanin wełnianych, bawełnianych, lnianych, jedwabnych lub włókien sztucznych. Przeznaczane są one najczęściej na ubrania, dekoracje lub wykorzystywane przez inne dziedziny wytwórczości. W erze techniki zadania tkacza ograniczają się do obsługi maszyn i urządzeń przetwarzających przędzę w tkaninę. Tkacz może być zatrudniony na stanowisku snowacza osnów, cewiacza, klejarza sonów, wiązacza osnów, operatora krosien, brakarza lub tkacza tkanin specjalnych. Zakresy obowiązków na poszczególnych stanowiskach znacząco się różnią. Jednak do podstawowych zadań tkacza można zaliczyć: nawijanie, przygotowywanie, zakładanie, przewijanie i wiązanie przędzy. Miejscem pracy tkacza jest hala produkcyjna. Najbardziej uciążliwymi czynnikami związanymi z tym zajęciem są: duże zapylenie i hałas. Zawód ten wiąże się z licznymi chorobami zawodowymi, między innymi: uszkodzeniami słuchu, zapaleniem oskrzeli, a także alergicznymi nieżytami błon śluzowych nosa i gardła.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia