CV Tłumacz Języka Migowego | StartCV.pl

CV Tłumacz Języka Migowego

CV Tłumacz
1 lipca 2018
CV Tokarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Tłumacz Języka Migowego

Wzór Curriculum Vitae dla Tłumacza Języka Migowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Tłumacza Języka Migowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Tłumacza Języka Migowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Tłumacza Języka Migowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Tłumacz Języka Migowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Tłumacz Języka Migowego.

Osoba zatrudniona na stanowisku tłumacza języka migowego trudni się wykonywaniem tłumaczeń na język migowy mowy lub odwrotnie języka migowego na słowo mówione. Tłumacz pełni ważną funkcję, gdyż jego zadaniem jest ułatwienie osobom niesłyszącym funkcjonowanie w świecie osób słyszących. Praca tłumacza języka migowego jest szczególnie potrzebna osobom, które są niesłyszące inie potrafią czytać z ruchu warg. Pomimo podobieństwa nazw praca jest całkiem inna od pracy tłumaczy językowych. Tłumacz języka migowego musi wykazać się dużą elastycznością ponieważ język migowy wymaga stosowania wielu uproszczeń i uogólnień. Dodatkowo tłumacz musi wyrażać mowę poprzez mimikę, gesty, ruchy całego ciała, artykulację.Nie można powiedzieć, że tłumacz pracuje w jednym miejscu. Jego praca zależna jest od potrzeb społeczności osób niesłyszących. Tłumacze pracują w szkołach, urzędach, sądach, szpitalach, zakładach pracy i innych. Pracę można również znaleźć w stacjach telewizyjnych przy tłumaczeniach programów telewizyjnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia