CV Tokarz | StartCV.pl

CV Tokarz

CV Tłumacz Języka Migowego
1 lipca 2018
CV Trener Sportowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Tokarz

Wzór Curriculum Vitae dla Tokarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Tokarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Tokarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Tokarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tokarza:

List motywacyjny Tokarz | Podanie o pracę Tokarz
 

 

Opis zawodu Tokarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Tokarz.

Tokarz zajmuje się obróbką metalowych elementów maszyn i urządzeń. Jego zadanie polega na zdjęciu z obrabianego przedmiotu odpowiedniej warstwy materiału, co nada temu przedmiotowi właściwy kształt, wymiar i gładkość. Swoje zadania wykonuje on za pomocą narzędzi skrawających, do których należą: noże tokarskie, wiertła, pogłębiacze, rozwiertaki, noże do gwintów, uchwyty szczękowe i klucze. Jego praca kontrolowana jest za pomocą narzędzi pomiarowych, jak: suwmiarki, mikrometry, czujniki zegarowo-zębate, panometry, średnicówki, płytki wzorcowe. W celu zachowania żywotności narzędzi, zwiększenia wydajności obróbki oraz jakości obrabianych przedmiotów, tokarz wykorzystuje podczas prac na tokarce tzw. chłodziwa. Miejscem pracy tokarza są najczęściej hale produkcyjne. Większość swoich obowiązków musi on wykonywać w pozycji stojącej, często pochylonej, a wykonywane czynności powtarzać cyklicznie. Tokarz narażony jest na hałas, zanieczyszczenia kurzem, pyłami i wiórami. Natomiast podczas wykonywania swych czynności zobowiązany jest nosić odpowiednie ubranie robocze i ochronne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia