CV Trener Sportowy | StartCV.pl

CV Trener Sportowy

CV Tokarz
1 lipca 2018
CV Treser Psów
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Trener Sportowy

Wzór Curriculum Vitae dla Trenera Sportowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Trenera Sportowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Trenera Sportowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Trenera Sportowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Trenera Sportowego:

List motywacyjny Trener Sportowy | Podanie o pracę Trener Sportowy
 

 

Opis zawodu Trener Sportowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Trener Sportowy.

Zawód trenera sportowego cechuje się dwoma najważniejszymi celami. Pierwszym z nich jest dbałość o wychowanie i opiekę nad swoimi podopiecznymi. Drugim to dobre wyszkolenie swoich sportowców by mogli osiągnąć wyniki sportowe adekwatne do ich możliwości psychofizycznych. W zawodzie trenera istnieją konkretne specjalizacje i jest ich tyle ile dyscyplin sportowych. Bardzo ważnym wyznacznikiem specjalizacji trenera jest cel uprawiania sportu przez jego wychowanków, ponieważ mogą to być sporty uprawiane wyczynowo, bądź rekreacyjnie. Kolejnym wyznacznikiem jest wiek podopiecznych, wyróżniamy poszczególne grupy wiekowe: dzieci, młodzież lub sportowcy dorośli. Podstawowym zadaniem dotyczącym pracy wszystkich trenerów jest zaplanowanie i zorganizowanie cyklu treningów dla podopiecznych nie zależnie od dyscypliny sportowej i wieku zawodników. Każdy trener w zależności od swojej specjalizacji pracuje w różnych miejscach, czasami nawet w kilku miejscach z tą samą drużyną sportową. Są to różne obiekty sportowe takie jak sale gimnastyczne, boiska, hale, siłownie, baseny itp. W zależności od warunków atmosferycznych treningi prawie wszystkich dyscyplin mogą odbywać się na świeżym powietrzu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia