CV Treser Psów | StartCV.pl

CV Treser Psów

CV Trener Sportowy
1 lipca 2018
CV Tynkarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Treser Psów

Wzór Curriculum Vitae dla Tresera Psów został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Tresera Psów zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Tresera Psów można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Tresera Psów

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tresera Psów:

List motywacyjny Treser Psów | Podanie o pracę Treser Psów
 

 

Opis zawodu Treser Psów

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Treser Psów.

Celem zajęć prowadzonych przez tresera psów jest przygotowanie i przyzwyczajenie zwierząt do określonych zachowań, w określonych sytuacjach oraz nauczenie ich posłuszeństwa poprzez zastosowanie indywidualnych i zbiorowych metod treningu. W zawodzie tym istnieje kilka specjalizacji, które uzależnione są od funkcji jaką ma pełnić tresowane zwierze. Treser cyrkowy uczy psy wykonywania trików i ewolucji, z wykorzystaniem rekwizytów. Do obowiązków tresera psów filmowych należy oswajanie zwierząt i uczenie ich zachowań zaprogramowanych w scenariuszu. Obowiązki tresera psów obronnych skupiają się na nauce zwierzęcia określonych zachowań w sytuacjach konieczności ochrony ludzi i rzeczy powierzonych mu pod opiekę. Miejscem pracy tresera psów może być otwarta przestrzeń lub pomieszczenia zamknięte. Używane przez niego sprzęty to najczęściej: obroża, kolczatka, smycz skórzana, linka, kaganiec skórzany i metalowy, szorki skórzane, obroże elektryczne, rękawy i ubranie ochronne. Zawód nie może być wykonywany p[rzez osoby z alergią na sierść.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia